Model.Title

SARIYER AKADEMİ UZAKTAN EĞİTİME BAŞLIYOR!

  • Sarıyer Akademi
  • 4.1.2020

SARIYER AKADEMİ EVİNDE
Korona Günlerinde Sarıyer Seninle
Uzaktan Eğitim başvuruları başlıyor
Sarıyer Akademi dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınından önce alt yapısını tamamladığı ve çok sayıda öğrenciye eğitimde fırsat eşitliği sağlayan ücretsiz uzaktan eğitim uygulamasını kendi öğrencileri için başlattı.
Akademi, alınan tedbirler kapsamında 2019-2020 eğitim-öğretim yılında 8. ve 12. sınıf mezun gruplarında kurumda öğrenim gören öğrencileri için uzaktan eğitimlerine ara vermeden devam ediyor.
Sarıyer Akademi bu fırsattan tüm öğrencilerin yararlanabilmesi için online eğitim ağını genişletti.
Akademi’ye gelen yoğun talepler kurum içinde titizlikle değerlendirildi ve Uzaktan Eğitime herkesin ulaşabilmesini sağlayan ağı devreye soktu.

BAŞVURULAR NASIL OLACAK?
Sarıyer Akademi Uzaktan Eğitim Desteği için, LGS ve YKS’ye hazırlanan tüm öğrenciler için www.sariyerakademi.com üzerinden ‘Online Derse Kayıt’ butonuna tıklayarak başvuru yapabilmenin önünü açtı.
CANLI DERSLER VE ÖĞRENCİ TAKİBİ
Kayıt sonrası oluşturulan kullanıcı adı ve şifreler ile öğrenciler, Sarıyer Akademi üzerinden kendileri için oluşturulan ders programını alabilecek, anlamadıkları konu ve soruları öğretmenlerine sorabilecek, canlı dersleri ve videoları tekrar izleyebilecek, verilen ödevleri ve testleri yapabileceklerdir.
İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde İnternete sahip olduğunuz her yerde size özel ders programı ve rehberlik hizmeti ile Sarıyer Akademi bugün ve yarın hep yanınızda olacak.

EVDE KALACAĞIZ
BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ…

  • Paylaş: