Model.Title

ÖĞRETMENLERE YÖNELİK MATEMATİK OLİMPİYATI KIŞ KAMPI

  • Sarıyer Akademi
  • 20.12.2018

Eğitimimizin temel sorunlarından birisi de öğretmenlerimizin yetiştirilmesidir. Bir öğretmenin eğitimi, üniversite yılları ile sınırlı kalmamalı, mesleki yaşamı boyunca kesintisiz devam etmelidir. Bu açıdan olimpiyat dersleri, öğretmenlerin akademik seviyesinin yükseltilmesinde önemli bir rol oynayarak büyük önem taşımaktadır.

Olimpiyat derslerinde, üniversitelerde bile öğretilmeyen özel konular ele alınacak, bu sayede öğretmenlerimiz matematiğin tamamını görmelerinin yanı sıra farklı, güzel ve şaşırtıcı taraflarıyla da tanışacaklardır. Bu dersler bir zamanlar TÜBİTAK ve uluslararası yarışmalarda galip gelmiş, ileri derecede olimpiyat deneyimi olan uzman kişiler tarafından yürütülecektir. Dört farklı grupta düzenlenecek ve gruplar maksimum 15 katılımcı ile sınırlı eğitimler, her ayrıntının düşünüldüğü bir ortamda verilecektir.

Bu eğitimi ücretsiz yerine getiriyor ve öğretmenlerimizin diledikleri takdirde konaklama (Sadece konaklamayı içermektedir.) taleplerini yine ücretsiz karşılıyoruz. Sarıyer Akademi bir eğitim kurumundan çok daha fazlasını içeriyor. Kuruluş amacı itibarıyla “Eğitimde fırsat eşitliğini” savunan Akademi, gerçekleştireceği bu eğitimi de diğerleri gibi sosyal bir proje ile birleştirdi.

Ücretsiz hizmetler karşılığında öğretmenlerimizden beklentimiz, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının Sarıyer Akademi’nin “dijital akademi” hizmetinden yararlanabilmesi için aşağıda sunduğumuz üç seçenekten birisini işaretleyerek Akademiye destek olmalarıdır. Bu gelir, tamamen sosyal sorumluluk olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimi için harcanacaktır. Öğretmenlerimiz kendileri için eğitim alırken aynı zamanda bir öğrencinin de eğitimine destek olacaktır.

1. Grup Dersleri 08.30
2. Grup Dersleri 14.00’te başlayacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 3 Ocak 2019
Kabul Listesinin Açıklanma Tarihi: 4 Ocak 2019

  • Paylaş: